#סוקרות_דוט_קום
באתר https://romancebooks.co.il/

זהו ספר לוהט בכל מובן אפשרי 🔥לוהט בעכשוויות שלו 🔥לוהט באותנטיות שלו 🔥לוהט ביחסים הרותחים המתוארים בו. יש רגעים שרציתי לצעוק לה: השתגעת על מה את מוותרת למען מי ומה, יש רגעים שרציתי להיות היא, כי לקום ולעשות מין כזה מעשה שאפו אחותי, למחוא כפיים ולהריע : you go girl מה שבטוח שלרגע אחד לא נותרתי כלפיה אדישה. זהו ספר אמיץ. כן. בועט ולא מתייפייף שמביט ללבן בעיניים וקורא תיגר על מוסכמות וכבלים חברתיים.יש בו לא מעט הפתעות לא צפויות והצצות לדרך חיים לא מוכרת שמחזיקות את הקורא דרוך ומתוח. לקריאת הביקורת המלאה לחצו: https://bit.ly/3RAthD1

י. מפתח תקווה

"הצלחת להביא בספר אחד את כל השאלות והתהיות בנוגע לבגידות, חילופי זוגות, מה זה אושר, מה המחיר של הבגידה ועדיין יש ריגוש שאין לתאר אותו. העברת את תחושת הרייקנות של שרון כל כך מדויק, את הרצון שלה להתבודד ולהיות עם עצמה, להתנתק מכולם. 90% מהספר הרגשתי הזדהות עצומה איתה. וגם הרצון לחופש לצד הגבר שעדיין נותן לה מסגרת של המשפחה וזה נותן לה בטחון. אני פשוט ממליצה בחום."

י. מגני תקווה

"אחד הדברים המשמעותיים שעשיתי בחל המועד זה קראתי את הספר שלך. היום מסיימת אותו. ולא הצלחתי להתאפק לכן כותבת עכשיו. אני חושבת, שזה אחד הספרים המדהימים והמשמעותיים שקראתי בשנים האחרונות. מתאר בצורה הכי כנה את החברה שלנו, השקרים בתוכה והכי חשוב בתוך עצמינו. כולנו חיים בשקר ומסרבים להודות בכך. התאהבתי בשרון. חברה כמו שרון תמיד הייתה חסרה לי. בהרבה מאוד דברים מזדהה איתה... והכי חשוב, את מתארת בצורה הכי מדויקת שגם כשחושבים שיש שליטה, אין שליטה. על כלום. לא על הסיטואציות ולא על הרגשות...

י. מאי שם

"וואוו, וואוו, וואוו - איזה ספר. היתי מרותקת לספר כמה ימים, לא יכולתי להפסיק לקרוא . דמויות ועלילה מהתחלה ועד הסוף מחזיקים אותך מסוקרן מה יהיה בהמשך . ספר ממש מומלץ לקריאה.."

י. מגבעת אולגה

השבוע עברתי ניתוח, ואני בהחלמה, אז לקחתי את הספר, ומהרגע שהחלתי לקרוא לא יכולתי להפסיק עד שסיימתי,🤭 איזו כתיבה , איזו עלילה, אהבתי ממש, לא יכולתי לשים בצד, כבר מזמן לא נהניתי מספר שגורם לי להסחף ולהנות מתחילתו ועד סופו.

א. מאי שם

"הרגע סיימתי לקרוא את הספר . וואוו... כמה הספר הזה היה בול בשבילי. עפתי עליו בטירוף. תודה רבה רבה לך על היצירה הזאת."

ש. מאילת

סוף סוף הצלחתי לפנות זמן לקרוא את הספר!! ובקושי הצלחתי להניח אותו!! יום וחצי אחרי (כן עד כדי כך) מה שיש לי להגיד זה וואו! ממש ממש וואו! והסיום..... אשכרה חזרתי לאפילוג כדי לוודא שקראתי כמו שצריך לפני שבאמת הרשיתי לעצמי לקרוא עד הסוף! אז בקיצור, נחזור לוואו!

ח. מתל אביב

את פשוט כותבת מעולה. נמנעתי שבועות רבים מלקרא בספר, כמו חושש להתעמת עם סגנון החיים שהיה נחלתי. ומאתמול, נכנעתי. לא יכול להניח את הספר. כבר בעמוד 200. כותבת מעולה, כבר אמרתי...?

מפנקסו של גמדון הבית
סקירות ספרים

"זהו ספר ששווה קריאה. זהו סיפור אהבה כנה, אמיתי ובן ימינו. שרון תיקח אתכם במסלול מסיבות חילופי הזוגות. אל החוקים, הסודות והתשוקות. לאט לאט נגלה כיצד חייה הסודיים מתחילים להשתלט על חייה האמיתיים, כאשר מאהב מתחיל להשלט על כל נים בגופה. שרון מסתירה מבעלה את המאהב החדש כי היא בעצם מפרה את החוקים. היא נכנסת לסחרור בתוך עצמה. היא פורסת בפני הקורא את חייה וההתלבטויות שמולם היא מתמודדת. לבסוף, שרון יודעת להושיט יד לעזרה ומי יעזור לה אם לא בעלה האוהב ללא תנאי?"

לקריאת הסקירה המלאה:
יעלצ'י
סקירות ספרים

"מהי בגידה? איפה עובר הגבול? האם יש דבר כזה אישור לבגוד?. כן, הספר מותח גבולות. שוחט כמה פרות קדושות, ובעיקר מזכיר שיש המון דרכים לנהל מערכות יחסים. אהבתי שהוא גורם לנוע באי-נוחות בכיסא. הסיפור מובא בגוף ראשון דרך עיניה של הגיבורה. דרך עיניה עולות וצפות שאלות חלקן גלויות וחלקן מוסתרות. דמותה של שרון כתובה היטב ואין היא היחידה, דמויות המשנה נותנות נפח ותזזיתיות בעלילה. העלילה מתגלגלת במין תחושה שסצנה רודפת סצנה. יש שילוב טוב בין דיאלוגים, תיאורים, מחשבות וסצנות-סקס. קריאה מהנה, יעל

לקריאת הסקירה המלאה
הספרייה של תמי
סקירות ספרים

"הסיפור כאן מסופר בגוף ראשון, נדמה שחברה יושבת ומספרת לך את חייה משתפת אותך בכול בכות מחשבותייך מעשייך תחשותייך. ספר מותח ושונה מכול הספרים שקראתי לאחרונה. אין ספק ג'ני כתבה על נושא שבטוח מתרחש הוא לא דמיוני או נדיר שמישהו כותב או מדבר עליו כאילו הוא לא קיים."

לקריאת הסקירה המלאה
אביה קוצובייבסקי
סקירת ספרים

"הסיפור של שרון וארז הרגיש לי אמיתי בהחלט. היו חלקים שהשאירו אותי עם פה פעור וחלקים שבעטו לי עמוק בבטן וטילטלו אותי. המציאות כמו שהיא לא תמיד יפה ולפעמים היא גם מכוערת. אהבתי את הכנות והאותנטיות של הדמות של שרון. אהבתי את החוזק שלה ואת הרצון לא להתפשר על עצמה ועל רצונותיה. והיו גם חלקים שלא הסכמתי איתה, לא הבנתי אותה ולא רציתי להבין. האפילוג עזר לי לסגור מעגל עם הדמויות ולהבין קצת יותר טוב שלא הכל בחיים שחור ולבן. לסיכום, זה היה מרענן❣️ הספר הזה הוא חידוש מבחינתי. הסופרת הצליחה להביא כאן סיפור אמיתי ומיוחד בעיניי, עם כתיבה נהדרת ונוגעת. מחכה לקרוא עוד ספרים שלה❤️"

לקריאת הסקירה המלאה
אורית דן
אות-מילה-פרק סקירות ועוד - סקירות ספרים

אומרים לנו שיש סקס אחר? בהחלט לגמרי מוחלט ביותר. סצינה אחרת של זוגיות? בהחלט ומוחלט ביותר. סיפור על אישה חזקה שהולכת עם האמת שלה ולא משנה לאן זו תיקח אותה. יש בספר הזה עולם שפחות מדברים עליו - פוליאמורה, חילופי זוגות - אולי כי עולם כזה חורג מהנוסחה. אבל זה מה שיפה בסיפור הזה, זה מה שאהבתי. סיפור אהבה קצת אחר, מתבונן במבט שונה ומציע אפשרויות נוספות. נהניתי מחדות העלילה, מההתבוננות הבלתי מתפשרת בזוגיות, מהרצון העז לפרוץ גבולות. זה ספר ביכורים של ג׳ני ברק ואין בי צל של ספק שארצה לקרוא ספרים נוספים שלה. ברוכות וברוכים לעולמה של הצלנרית, שרון. תחזיקו חזק. כשתצאו לא תהיו אותו הדבר.

לקריאת הסקירה המלאה לחצו כאן
מירב הולנדר
מרוב אהבה קוראת - סקירות ספרים

"ג׳ני הפתיעה אותי מאד לטובה, בכתיבה עמוקה ואינטליגנטית היא העלתה שאלות רגישות בנושא זוגיות, שאלות שהרבה פעמים אינן נישאלות בקול, לעיתים אף אין להם לגיטימציה להשמיע קול תוהה ומערער . והספר פותח הכל , בשיח תלת מימד, תוך כדי עלילה בנויה היטב ומרתקת. הדמויות בסיפור מאד אמינות, מוכרות, מחוברות לחיים , הדילמות סוערות ומוצגות בכנות , מורכבות ובגובה עיניים. על אף שהסיפור לוקח אותנו רחוק , הרפתקאני ומרחיק לכת, הוא זוכר לשוב לקרקע יציבה ובטוחה. לשאלתכם , כן, יש תיאורי מין מפורטים ועסיסיים , נועזים ומגוונים, והם מחוברים לעלילה נירקמת ומיתהווה. הם לא עומדים בפני עצמם , תמיד יש חוליה הקושרת גוף לנפש, גוף ואישיות עם פנים והצצה לפנים הנפש, מבט בוחן וחוקר. ג׳ני, הצלחת!!! הצלחת לפרוש , להציף, לשלוח זרועות לכל הפינות , עד הסוף, וזכרת להחזיר אותנו לחוף מבטחים מקסים ויפה. תודה על הספר💛"

לקריאת הסקירה המלאה
המלצת העורכת
אינדיבוק ספרים

"וואו וואו ואוו!!! שמישהו יחזיק אותי למה נפלתי לחלוטין מהרגליים. איזה ספר עוצמתי! בשנייה שהתחלתי לקרוא נשאבתי פנימה כאילו אני חלק מהעלילה. כל כך הרבה שאלות הספר העלה, על חיי הנישאוין, מונוגמיה ומערכות יחסית בכלל. רומן כזה חושפני ואמיץ טרם פגשתי בעבר. פשוט וואו.

לקריאת הסקירה המלאה
ר. מירושלים

כמה בכיתי בסוף הספר את לא מבינה, הדמעות נתפסו לי בגרון

ר. מתל אביב

כרגע סיימתי לקרא. טרפתי היום 180 עמודים. מדהים במיוחד. נהנתי בטירוף. היה מרגש ומסעיר.

ע. מזכרון יעקב

זהו. סוף סוף סיימתי. אחרי עשרות אורגזמות שהרדימו אותי אחרי כל כמה עמודים 😄

ש. מאי שם

חייבת לומר שקראתי את הפרק בנשימה עצורה מרוב סקרנות בכל שורה מה תהיה השורה הבאה. הספר מרתק ונכתב בכישרון רב. מקווה לקרוא גם את ההמשך בספר.

א. מאי שם

"סיימת לקרוא את ספרך ברגע זה. כגבר הזדהיתי דווקא עם שרון... בכל מקרה אהבתי מאד ואף שלחתי עותק במתנה לידידה שלי שגם היא אהבה אותו. מחכה לסיפרך הבא"

ת. מנווה צדק, ת"א

כמעט חודשיים הספר ישב על השידה ולא פתחתי. ואז הגיע ערב החג. ואחרי שחזרתי מאוחר בלילה הביתה, לקחתי אותו בידי ולא יכולתי להניח אותו עד שסיימתי עכשיו. אז תודה על ספר מושך, מסעיר, מעורר, מרגש. ועל שזה קרוב קרוב אלי הביתה, ממשית, ברחובות השכונה, ורוחנית, במהות.